Logo SALONč4

Blog a novinky pro jaro 2017 ze SALONč4

Po novém roce došlo v SALONč4 k několika změnám. Nejen, že jsem nafoukli naše portfolio o nové kusy do vašeho šatníku, ale rozšířili jsme i nabídku našich služeb a změnili otevírací dobu. Budete o nás slyšet častěji a dveře budou dokořán.

 

 

Jsme rádi, že se vám můžeme o něco víc přiblížit. Prostřednictvím blogu vás budeme informovat o všech novinkách ze světa módy, ze zákulisí SALONč4 a Pánského budoáru.

Momentálně procházíme transformací abychom vám ukázali vše co chceme a vy se u nás stále cítili příjemně. Postupně předěláváme showroom. Naší vizí je, abyste měli k dispozici více produktů a inspirace. Oslovujeme další návrháře a nové tváře módy. Takže i více důvodů nás navštívit.

 

Už na podzim se tým švadlenek rozrostl o Terezu, která se stává nedílnou součástí Pánského budoáru. Ten je od ledna plně k dispozici všem pánským klientům. O jejich míry a pohodlí se pak stará Filip. Obleky, košile, kabáty nebo jednotlivé kusy pánské garderóby na míru do Vašeho šatníku jsou nyní v jejich rukách. Momentálně pro Vás navrhujeme a šijeme hedvábné motýlky a vybíráme designy na ponožky. Chceme Vás obléct od hlavy k patě.

 

Nezapomínáme ani na slečny a dámy. Návrhářka Šárka a náš tým, věčně dobře naladěných švadlen, navrhují nadčasové kousky pro Váš šatník. Na SALONč4 jsou k dispozici oděvy z nové kolekce ale i vlněné kabáty nebo kožešinové vesty.

 

V nejbližších týdnech se chystáme na Malou noc módy v Brně, která proběhne 10.2.2017. Zde jsme především jako podporující složka mladých návrhářů na jejich cestě. Bude nám však ctí zde představit pár kousků z naší nové kolekce. V rámci této akce přivážíme i mladou vídeňskou tvorbu. Designéři Klara Neuber a Goran Bugaric Vás přijedou potěšit svým nezaměnitelným pohledem na svět. Jako jejich podpora zde bude i Linda Sekoll. Tato vitální dáma radí předním vídeňským manažerům a politikům, jak vypadat kompetentně a stylově.

 

SALONč4 se pak na konci března ukáže na vídeňském  FRESH FLASH Store. Nebojte se, budeme i na MBFWP, ale v jaké formě, to se dozvíte příště.

 

Tomáš Vrba