NESTandartní otevření – Showroom Dominik Park

NEST neboli hnízdo se otevírá. Neformálně, bez proslovů, v přátelském duchu. Pro všechny architekty, milovníky designu, zákazníky a přátelé. Pro všechny koho zajímá krásný prostor a chtějí se podívat na Brno z jiné perspektivy. Zastavte se v sobotu 28.1. za námi, do 8.patra parkovacího domu DOMINI PARK. Vstup je z ulice Panenské ( Veselé ) anebo autem z ulice Husové.

 

Celodenní akce k otevření NESTinteriér nabízí design, zážitkovou gastronomii, rebelskou kávu, nadčasovou módu, floristický zážitek i barmanskou show. Zároveň se Vám otevře nová perspektiva Brna. Ojedinělý výhled přes den, dech beroucí scenérie v noci. Přijďte s námi otevřít tento jedinečný showroom a vytvořit zde živoucí prostor pro všechny, kteří se na věci dívají z jiné perspektivy.

 

 

SALONč4 zde představí svou současnou kolekci pro dámy. Hřejivé materiály, precizní provedení a nadčasový design Vás překvapí svou jednoduchostí a elegancí. Pro pány je připraven malý dárek z dílny Pánského Budoáru SALONč4. Bude se na Vás těšit Filip a Tereza.

 

 

VAVAVOOM Perfumery Vás omámí smyslnými vůněmi. Přináší jedinečné, moderní a vyjímečné niche parfémy. Značky Ulrich Lang New York, Jul et Mad, Wiener Blut, Aedes de Venustas, Jardins d’Ecrivains, La Manufacture Parfums, Nobile 1942, Masque Milano, Heeley, Un nuit a Bali. Bio kosmetika Susanne Kaufmann.

 

 

TAMASVIGH – Floristický ateliér vnáší do prostoru NESTinteriér flóru a design v netradičním pojetí. Přijďte se přesvědčit, že floristika není otázkou luxusu, spíš řemeslným provedením květinářské práce na té nejvyšší profesionální úrovni.

 

 

Vaše chuťové buňky podráždí KAŠA CATERING & FOOD DESIGN. JUST WINE jak jinak než se zajímavým vínem uspokojí i ty největší znalce vína. Zkušený barman pak ROMAN namíchá drink přiměřený denní době. Tým REBELBEAN Vás vzpruží svou výtečnou kávou.

Těšíme se na Vás

Filip Vaculík