Objevte Art Couture zakázkové krejčovství v centru Brna. SALONc4

Módní salón s estetickým přesahem do avantgardy, inspirován secesí, modernismem a minimalismem nabízí své služby v historickém centru Brna. Jako jeden z mála disponujeme zručnými krejčovými, které ovládají původní řemeslo vysoké krejčoviny (art couture). Na ulici Čápkova (č.p.4) v původní bytové zástavbě se rozkládá krejčovská dílna, střižna a showroom. Zde si můžete vyzkoušet všechny nadčasové kusy z rukou dámských a pánských krejčových. Šárka Zoufalá jako kreativní ředitelka SALONč4 se s týmem dámských krejčových, paní Mirkou, Janou a Ivou starají o ženskou klientelu. Pro pány a mladíky je k dispozici modista Filip Vaculík s pánskou krejčovou slečnou Terezou, kteří se orientují na sebevědomí a kompetentní vzhled pánských klientů.

 

   

 

Již od roku 2013 působí SALONč4 na brněnské módní scéně jako dok elegance, nadčasovosti ale i udržitelnosti. V počátcích byl inspirován soukromými přehlídkami Yves Saint Laurenta, proto se prvotní tvorbě nedostalo tak velké pozornosti ze stran veřejnosti.

Nyní se však portfolio SALONč4 rozrostlo o Pánský budoár, kde jsou šity obleky a košile na míru. Naše vlastní tvorba zahrnuje i motýlky a kapesníčky. Doplňkový sortiment v podobě spodního prádla z dílny Many Mornings, Paul Brun nebo pánské kožené tašky DannyP a elegantní psaní FLAJŠMAN jsou k dispozici pouze zde. Obleky jsou měřeny přímo na klientovi formou MTM (made to measure). K dispozici jsou do 4 týdnů, za příplatek však mohou být do pár dnů. Na výběr máte z 350 druhů látek producentů ScabalErmenegildo ZegnaBarberis CanonicoPaulo OliveiraGuabello a REDA. Košilové látky z egyptské bavlny, směsí nebo hedvábí jsou k výběru z více než 200 variant. Personifikace jsou nekonečné. Kombinace historických prvků nakoupených v antikvariátech, ruční práce a moderních technologií vytvářejí jedinečnou kompilaci produktů nejvyšší kvality.

 

    

 

Dámské krejčovství je otázkou emocí. Dámy často nemají konkrétní představu o tom, co přesně by chtěly ušít, proto často několikrát salon navštíví. Často pak získají inspiraci a jejich přání dostává konkrétnějších kontur. S tím jim velice ráda pomáhá paní Šárka, která svým přístupem a pohledem na věc přidává nečekaný rozměr. Výsledkem jsou často dech beroucí díla, která nemají v našich končinách konkurenci. Viz GALERIE, která mluví za vše.

 

  

 

V SALONč4 však nabízíme krom produktů i služby mobilního krejčího. Krejčí Filip se k Vám dopraví po vlastní ose a veškerou službu Pánského budoáru provede i u Vás. Fungujeme taky jako produkční studio a úzce spolupracujeme se svými partnery na akcích na zakázku. Čtvrtletně pořádáme akce či večírky, kterými se otevíráme širší klientele. Součástí těchto akcí bývá představení novinek ze světa módy, designu, Hi-tech nebo gastronomie.

Pokud byste chtěli odebírat newsletter, napište nám na kontakt@salon4.cz nebo zavolejte přímo Filipovi a domluvte si schůzku, 721330604. Šárka 775704093

Těšíme se na Vás

Filip Vaculík