kreativní žena nadčasové šaty

INSTINKT. INTUICE. PODSTATA. LÁSKA. ONA.

Milujeme ženy ve všech jejich formách a proměnách. Jsme každá jiná, přitom všechny z Venuše. Proměnlivé, láskyplné, něžné, vábivé, milující, někdy nejisté, vzpurné a vášnivé. Jsme zdrojem života na Zemi, jistotou pro muže.

Jak pracujeme


Společně vytvoříme model

Probereme Vaše potřeby a vize. Vybereme materiály a dokončíme návrh, doladíme detaily.

Šijeme

Než se pustíme do práce, zašleme Vám kalkulaci ke schválení. Poté objednáme látky a materiály a pustíme se do příprav první zkoušky.

Průběh zkoušek

Čekají Vás dvě až tři zkoušky. Na první je prostor pro zásadní změny jako je úprava siluety nebo střihu. Na druhé ladíme poslední detaily.

Předáme hotový model

Oblečení Vám odevzdáme k Vaši stoprocentní spokojenosti. Když v budoucnu změníte názor rádi Vám model přešijeme nebo upravíme. 

Něco nového?

Ušijeme oblečení podle Vašich potřeb. Vzájemně se můžeme inspirovat a spolu vytvořit model Vám na míru.

Máme Vás rádi

Jste pro nás zdrojem inspirace.

Bronislava Holbíková


dlouholeté klientka

Můj vztah se SALONč4 je takový, že téměř každý den vyrážím do práce či společnosti v nějakého kousku z dílny této šikovné party. Nejstarší kousky mám už více než 10 let a stále jsou nadčasové a originální. Těším se na další.

Jana Poláková


Do SALONč4 jsem přišla bez ohlášení. Okamžitě mě oslovil osobní a lidský přístup celého kolektivu. Snaha designérky Šárky vyhovět mému přání a její slova: „Na tyto šaty se těším," mě nesmírně potěšila. Výsledek předčil má očekávání. Paní Šárka v šatech vystihla i mou duši, jsou prostě přesně pro mě. A reakce svatebčanů? „Po nevěstě, nejkrásnější šaty." Jsem ráda, že jsem jejich majitelkou.

Máte další otázky?


Mám oblíbené oblečení. Můžete mi ho upravit?

Ano. Váš milovaný model rádi upravíme. Naše hodinová sazba je pro tyto případy 660,- CZK. Děláme i expresní úpravy do 24 hodin.

Přesně vím, co chci. Ušijete mi to?

Ano. Přijďte klidně i s fotkou Vašeho vysněného modelu a my Vám ho ušijeme.

Poradíte mi?

Jsme tu pro Vás. Oblečení máme i našité a hlavu plnou nápadů. Vymyslíme, jaký typ oblečení Vám bude sedět a poradíme s barvou a látkou pro Vás.

Jaké používáte látky?

Používáme certifikované látky od dodavatelů z Evropy a Blízkého Východu. Klademe důraz především na původ, vlastnosti a složení látek, aby vyhovovaly charakteru produktu a vydržely co nejdéle.