jedinečná žena jedinečné šaty

Řekněte nám, jaká chcete být…

Každá jste jiná. A proměňujete se s každým nádechem a výdechem. Jste láskyplné, něžné, vábivé, milující. Jindy zase nejisté, vzpurné a vášnivé. Jste nám inspirací. Přistupujeme k Vám individuálně, vnímáme přednosti, potřeby i touhy. Rádi navrhneme oblečení, ve kterém vynikne to nejlepší z Vás.


Jak pracujeme


Vytvoříme Váš střih

Probereme Vaše představy. Podíváme se na materiál i designy. Vytvoříme střih, který Vám bude sedět, protože je Váš. Společně doladíme detaily.

Šijeme

Než se pustíme do práce, pošleme Vám kalkulaci, kterou schválíte. Až pak objednáme látky a materiály a pustíme se do šití.

Přijdete na zkoušku

Čekají Vás dvě až tři zkoušky. Na první zkoušce je prostor na zásadní změny jako je úprava délky nebo tvar střihu, na druhé ladíme poslední detaily.

Dodáme Vám hotový kousek

Oblečení Vám odevzdáme k Vaši stoprocentní spokojenosti. Když v budoucnu změníte názor, můžeme ho kompletně přešít.

Něco nového?

Ušijeme oblečení podle Vaší inspirace, nebo ho vymyslíme spolu

Co o nás říkají zákaznice

Naši zákazníci jsou spokojení a krásní

Bronislava Holbíková


dlouholeté klientka

Můj vztah k SALONč4 je takový, že téměř žádný den nevyrážím do práce či společnosti bez nějakého kousku z dílny šikovné party tohoto salónu. Nejstarší kousky mám už více než 10 let a stále jsou nadčasové a originální. Těším se na další.

Jana Poláková


Do SALONč4 jsem přišla bez ohlášení a náhodou. Okamžitě mě oslovil osobní a lidský přístup celého kolektivu. Snaha paní majitelky vyhovět mému přání a její slova: „Na tyto šaty se těším,” mě nesmírně potěšila. A výsledek předčil mé očekávání. Moje šaty mají nápad. Paní Zoufalá v nich vystihla i mou osobnost. Jsou prostě pro mě!

A reakce svatebčanů? Po nevěstě nejkrásnější šaty. Jsem ráda, že jsem jejich majitelkou.


Máte další otázky?


Mám oblíbené oblečení. Můžete mi ho upravit?

Ano. Váš milovaný kousek upravíme. Naše hodinová sazba je pro tyto případy 760 Kč.

Přesně vím, co chci. Ušijete mi to?

Ano. Přijďte klidně i s fotkou Vašich vysněných šatů a my Vám je ušijeme.

Poradíte mi?

Jsme tu pro Vás. Oblečení máme i našité a navíc hlavu plnou nápadů. Vymyslíme, jaký typ oblečení Vám bude sedět a poradíme i s vhodnou barvou a látkou pro Váš vizuální typ.

Jaké používáte látky?

Používáme certifikované látky od dodavatelů z celého světa. Hledíme především na původ, vlastnosti a složení látek, tak aby vyhovovaly charakteru produktu.