úspěch tvoří detaily

Správný čas je teď

Je čas projevit, kdo jste, jaké máte plány a co chcete v životě dokázat. Změna začíná uvnitř a vhodné oblečení ji podpoří. Pak už budete vyzařovat to, co chcete žít. Naším cílem je pomoci Vám vytvořit takové oblečení, které splyne s Vaší osobností tak, že nebudete vy a oděv, ale jeden celek. Doporučíme Vám vhodné barvy, střihy i materiály, ať už chcete oblečení na obchodní jednání nebo volný čas.


Jak pracujeme


Vytvoříme Váš střih

Probereme Vaše představy. Podíváme se na materiál i designy. Vytvoříme střih, který Vám bude sedět, protože je Váš. Společně doladíme detaily.

Šijeme

Než se pustíme do práce, řekneme Vám kalkulaci, kterou nám schválíte. Poté objednáme látky a materiály a pustíme se do šití.

Přijdete na zkoušku

Čekají Vás jedna až dvě zkoušky. Na první zkoušce je prostor na zásadní změny jako je úprava délky nebo tvar obvodu pasu, na druhé Vám oblečení odevzdáme.

Dodáme Vám hotový kousek

Oblečení od nás přebíráte až jste stoprocentně spokojení. Když se Vaše postava v budoucnu změní, můžeme oblečení částečně přešít.

Něco nového?

Ušijeme Vám oblečení podle Vaší inspirace, nebo ho vymyslíme spolu.


Máte další otázky?


Mám oblíbené oblečení. Můžete mi ho upravit?

Ano. Váš milovaný kousek upravíme. Předtím než nám ho přinesete, ho prosím zaneste do čistírny.

Přesně vím, co chci. Ušijete mi to?

Ano. Přijďte klidně i s fotkou Vašeho vysněného oblečení, a my Vám ho ušijeme.

Poradíte mi?

Jsme tu pro Vás. Oblečení máme i našité a navíc hlavu plnou nápadů. Vymyslíme, jaký typ oblečení Vám bude sedět a poradíme i s vhodnou barvou a látkou pro Váš vizuální typ.

Jaké používáte látky?

Používáme certifikované látky od dodavatelů z celého světa. Hledíme především na původ, vlastnosti a složení látek, tak aby vyhovovaly charakteru produktu.