dokonalá svatba dokonalý oblek

Svatební oblečení pro ženicha

ODVAHA. KOMUNIKACE. ÚSPĚCH. VIZE. DŮVĚRA. PROSTOR. KOMUNIKACE. VÝZVA. PÉČE. SMĚR. OBLEK. PRECIZNOST. KROK VPŘED. LÁSKA. ON & ONA. “Stojíme při Vás v dobrém i zlém.”


Jak pracujeme


Vytvoříme Váš střih

Probereme Vaše představy. Podíváme se na materiál i designy. Vytvoříme střih, který Vám bude sedět, protože je Váš. Společně doladíme detaily.

Šijeme

Než se pustíme do práce, řekneme Vám kalkulaci, kterou nám schválíte. Poté objednáme látky a materiály a pustíme se do šití.

Přijdete na zkoušku

Čekají Vás jedna až dvě zkoušky. Na první zkoušce je prostor na zásadní změny jako je úprava délky nebo tvar obvodu pasu, na druhé Vám oblečení odevzdáme.

Dodáme Vám hotový kousek

Oblečení od nás přebíráte, až jste stoprocentně spokojení. Když se Vaše postava v budoucnu změní, můžeme oblečení částečně přešít.

O vše se postaráme stačí pouze přijít

Šťastní novomanželé

Naši klienti se ve svých překrásných šatech a perfektně padnoucích oblecích cítili úžasně

Radim Buvala


Věděl jsem, že na svou svatbu chci oblek na míru, ve kterém se budu cítit skvěle. Po mnoha doporučeních jsem navštívil SALONč4 a již na první schůzce jsme s Filipem vybrali střih, látku i odstín. Přístup a oblek samotný předčil má očekávání. Pečlivě ušitý z kvalitní látky.


Máte další otázky?


Přesně vím, co chci. Ušijete mi to?

Ano. Přijďte klidně i s fotkou Vašeho oblíbeného oblečení, a my Vám ho ušijeme.

Poradíte mi?

Jsme tu pro Vás. Oblečení máme i našité a navíc hlavu plnou nápadů. Vymyslíme, jaký typ oblečení Vám bude sedět a poradíme i s vhodnou barvou a látkou pro Váš vizuální typ.