překrásná nevěsta překrásná svatba

Svatební šaty na míru

INSTINKT. ZBRANĚ. OSOBNOST. SÍLA. INTUICE. KOMFORT. TOUHA. ODEVZDÁNÍ. CIT. MYŠLENKY. SHON. VEČÍREK. KRÁSA. TICHO. PŘÍTOMNOST. LÁSKA. ONA & ON. “Ušijeme kousek z Vašeho snu.”


Jak pracujeme


Vytvoříme Váš střih

Probereme Vaše představy. Podíváme se na materiál i designy. Vytvoříme střih, který Vám bude sedět, protože je Váš. Společně doladíme detaily.

Šijeme

Než se pustíme do práce, pošleme Vám kalkulaci, kterou schválíte. Až pak objednáme látky a materiály a pustíme se do šití.

Přijdete na zkoušku

Čekají Vás dvě až tři zkoušky. Na první zkoušce je prostor na zásadní změny jako je úprava délky nebo tvar střihu, na druhé ladíme poslední detaily.

Dodáme Vám hotové šaty

Oblečení Vám odevzdáme k Vaši stoprocentní spokojenosti. Když po svatbě budete chtít šaty přešít na běžné nošení, jsme Vám k službám.

Musíte jen chtít

Co o nás říkají naše nevěsty

Kateřina Soukupová


Jsem velmi drobné postavy, takže šaty na míru pro mě byly celkem jasná volba. Jsem moc ráda, že jsem při vybírání krejčovství objevila SALONč4, protože se nám podařilo vytvořit minimalistické, ale zároveň naprosto jedinečné šaty! Pod rukama skutečných profesionálů (a navíc v útulném prostředí, kam jsem se vždy těšila na zkoušku) vznikly šaty, které jsem si dala dohromady podle fotek z internetu a svých vlastních představ. Ale také vlastně vznikaly tak trochu na místě, protože na každé zkoušce jsme po konzultaci něco trochu posunuli, zapošili, přidali, ubrali… No, a třešničkou na dortu (tedy na šatech), byla nádherná výšivka, se kterou jsem přišla relativně na poslední chvíli. Díky tomu, že se toho nápadu v salonu nijak nezalekli, tak jsem na vlečce měla vyšitý opravdu unikátní příběh. Jsem si jistá, že takový ještě neměla žádná jiná nevěsta na světě!

Aneta Khairi


spolupráce SALONč4 a designér Jiří Hofbauer

Když jsem začala přemýšlet nad tím, jak by měly mé svatební šaty vypadat, věděla jsem, že to musí být něco výjimečného. Přála jsem si, aby šaty byly elegantní, luxusní, ale zároveň rafinované. Všechny tyto znaky se podařilo propojit díky mému příteli, designérovi, Jirkovi Hofbauerovi a perfektní práci SALONč4. Chtěla bych Vám všem nesmírně poděkovat za Vaši práci, lidskost, empatii a přátelství. Díky Vám všem jsem se v tento nezapomenutelný den cítila přesně tak, jak jsem si vysnila. 

Lenka Skřivánková


Chtěla jsem se ve svatebních šatech cítit komfortně a krásně. Měla jsem představu, jak by mohly vypadat, a svěřila jsem se SALONč4.

Spolupráce byla úžasná, skvělá komunikace a pro mě nejdůležitější, ta nadšenost, úsměvy a pozitivní nálada na každé schůzce. Výběr látky byl velice efektivní a doladění mých šatů taky. Vůbec jsem nebyla ve stresu, jestli se to povede, což jsem potřebovala.

Šaty byly velice lehké, skvěle se v nich dalo pohybovat a taky byly krásné. SALONč4 splnil naprosto moji představu, jak si poradit se šaty.


Máte další otázky?


Přesně vím, co chci. Ušijete mi to?

Ano. Přijďte i s fotkou Vašich vysněných šatů a my Vám je ušijeme.

Poradíte mi?

Chceme, abyste byla ze šatů nadšená. Promyslíme Vaše svatební přání a pokud budete stále váhat, pošleme Vás do velkého svatebního salonu, abyste si vyzkoušela, co se Vám líbí a co Vám sluší. Pak už spolu budeme mluvit konkrétněji a vymyslíme společně jedinečné šaty pro Vás.

Jaké používáte látky?

Používáme certifikované látky od dodavatelů z celého světa. Hledíme především na původ, vlastnosti a složení látek, tak aby vyhovovaly charakteru produktu.